מחיר התקנה של פנל מבודד

המחיר שלנו להתקנת פנל מבודד נע בין 599-799 ש"ח למ"ר. המחיר משתנה לפי תנאי העבודה שטח וגודל העבודה.

פנל מבודד מאלומיניום

מתאים לסגירת חדר לאיטום מוחלט של מים ושמש. יצירת חדר נוסף בבית אשר יכול לשמש לאיחסון ואפילו למגורים. חדר מבודד לגמרי ללא צורך בשיפוץ אגרסיבי.
אם אתם מחפשים פתרון זול עם אחריות לכל החיים אנחנו נמליץ על פנל מבודד מאלומניום.

פרגולה מפנל מבודדת היא הפתרון המושלם לקיץ הישראלי החם. באמצעות פנלים מבודדים ועמידים בפני מזג האקלים הקשים שלנו, הפרגול מפנל מבודד מספקת לכם חצר מפנקת וקרירה גם ביום החם ביותר. בחרו את הפרגולה מפנל מבודדת שלנו ותהנו מחצר מפנק ועמידה לשנים רבות. אנו מייצרים פרגולות מפנל מבודד עמידות במיוחד ועשויות מחומרים איכותיים, ואנחנו מבצעים את ההתקנה בצורה מקצועית ומהירה. צרו עמנו קשר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ולהתחיל להנות מפרגולה מפנל מבודד עמידה ואיכותית לחצר שלכם.

מה הוא פנל מבודד?

פנל מבודד עשוי משלושה חלקים המחוברים באמצעות דבק פוליאוריתני מיוחד אשר יוצרים יחידה אחת משולבת, מיוצר בצורה כזו שיוכל לשאת עומס ומשקל סביר.
הפנלים שאנו מציעים הם בעובי 7 ס"מ למתן בידוד מקסימלי.

פנל מבודד הוא חומר בנוי משתי שכבות או יותר, שמטרתן ליצור מעטה מבודד בין שתי חלקים או מקורות חום או קור. הפנלים מורכבים משכבות רבות של חומרים מבודדים, כגון צמר זכוכית, פחמן, פוליאוריתן וכו', ומספקים תכונות חסינות טובות לקור ולחום ומונעים זליגה חום או קור מן החדר או המבנה הצמוד.

פנל מבודד משמש למגוון שימושים, כגון בתעשיית הבנייה והתשתיות למטרת חיסכון באנרגיה, בתעשיית המזון והתעשיית קירור לשמירה על קור המוצרים, וכן בתעשיות רפואיות ליצירת חדרי נקיון מבודדים וחדרי חדרה למניעת השפעת רדיקלים חופשיים על התרופות והחומרים הרפואיים.

כאשר מדברים על פנל מבודד בהקשר של פרגולה, מתכוונים לפנל מבודד אלומיניום או פנלים מפח. פרגולה מפנל מבודד נחשבת לפתרון טוב יותר מפרגולה רגילה, כיוון שהיא מספקת מעטה מוגן מזג האקלים ומונעת הצטברות של חום.

תפריט נגישות